Санаторій «Гірська Тиса»
  Санаторій «Гірська Тиса» використовує багатовіковий досвід лікування цілющими мінеральними водами Квасів і являє собою затишне місце, де Ви можете комфортно відпочити та істотно покращити своє здоров'я.
Детально
Гуцульська Піцца під Ґаздівське Пиво
Мало хто знає, але славетні гуцули – жителі мальовничих карпатських вершин здавна полюбляють піцу. Так, так – піцу. Запозичивши класичний італійський рецепт, гірські гурмани дещо переробили його на власний лад, додавши чисто карпатського смаку та колориту.
Детально
Ресторація «Гагарін та Бокораш» Кваси
         У красивому і мальовничому місці, на березі річки Тис, навпроти санаторію «Гірська Тиса» в с. Кваси,знаходиться ресторація « Гагарін та Бокораш». Наш ресторан - це унікальне місце, справжній рай для гурманів.
Детально
Крафтова гуцульська пивоварня "Ципа"
   Пивоваріння – це справжнє мистецтво, в якому можна вдосконалюватися все життя. У крафтовій гуцульській броварні "Ципа" знають, як зварити найкраще пиво, ковток якого дарує справжню насолоду. Весь процес виробництва пива в нашій броварні Ви можете спостерігати своїми очима. Через скляну перегородку можна побачити «серце» броварні, ми використовуємо тільки натуральну сировину. Солод, хміль і дріжджі лише німецькі і чешські.
Детально