Чудодійні гарячі термальні води що розташовані в Косино, Берегівському районі відомі на весь західний край України і за її межі. Термальні води розміщенні на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що проходить через Францію, Італію, Іспанію, Сербію, Хорватію, Австрію, Швейцарію та Балкани. В Україні цей шлейф охоплює Закарпаття, в тому числі Виноградівський і Берегівський райони, де, не подалік від села Косино розташований всім відомий комплекс КОСИНО. На території комплексу КОСИНО розташовано декілька термальних басейнів із лежаками де можна відпочити або перейти в чайну кімнату, душову, роздягальню, масажний кабінет чи магазин комплексу, температура в термальних басейнах +41°C. Чудовий і незабутній оздоровчий відпочинок в Косино для родини в зимку і літом на термальних басейнах. Отримавши задоволення від термальних басейнів Ви можете насолодитись відпочинком в приватних садибах де за різними цінами Ви зможете знайти кімнату чи цілий будинок з усіма зручностями. Для оздоровлення і відпочинку тут створені всі умови, цікаві ресторанчики з європейською і угорською кухнею, смачна кава і кондитерські вироби! Весь час відбуваються екскурсійні тури по Берегівському району туристичними операторами і перевізниками. Вам буде цікаво відвідати і скоштувати смачні страви в ресторанчиках, скоштувати вина в дегустаційних залах, ознайомитись з культурою цього краю. Суміш цікавих подій та розваг, народних гулянь. У кожного є можливість поринути в усі тонкощі вина, про дегустувати кращі зразки цього напою, скуштувати різні сорти сиру. Окрім того, на гостей чекають: гучні гуляння, рицарські бої, марші та концерти. Ви і ваші діти зможете насолоджуватися місцевими колоритами, а також займатися активними видами відпочинку. Для цього вам достатньо просто приїхати на цей курорт і відчути його атмосферу. Косино вам сподобається і ніколи не розчарує.

Садиба ХАТИНКА ГАЛИНКА Косонь
  Чудовий і незабутній оздоровчий відпочинок в Косино для родини в зимку і літом на термальних басейнах пропонує садиба ХАТИНКА ГАЛИНКА у тихому куточку 5 км від термальних басейнів «Косино» двоповерховий будинок на 7 номерів (20 спальних місць).
Детально
Будинок відпочинку «У Світлани»
Будинок відпочинку «У Світлани» розташований у селі Косонь, 1,5 км від термальних басейнів, 20 км до міста Берегове.
Детально
Мотель-ресторан «Кулоч» Косонь
     Мотель-ресторан «Кулоч» розташований за 40 км від м.Мукачева, за 22 км від м.Берегова, за 3 км від «Термальних вод» та за 200 м від центра с.Косонь.
     Ресторан: в асортименті ресторану крім угорських (бобгуляш, бограч-гуляш, рулька, «лоціпеченє», «ціганьпеченє») та українських національних страв (борщ, пельмені, шашлик) пропонують багато інших страв (куряча грудка з ананасом, рагу із грибів, форель).
Детально
Будинок «Затишна хатинка» Косонь
Будинок «Затишна хатинка» розташована в селі Косонь, 5 км від термальних вод Косино.
Детально
Садиба «Хатинка Іштвана» Косонь
Садиба «Хатинка Іштвана» розташувана у  селі Косонь, 3 км від термальних басейнів.
Детально
Садиба "У Марти" Косонь
Приватна садиба « У Марти» знаходиться в селі Косонь, 5 км від термальних басейнів, 20 км до міста Берегове.
Детально
ГОСТИННИЙ ДІМ Косонь
Гостинний дім знаходиться у селі Косонь (Косино), в 3 км від термальних басейнів. Зручний під'їзд — асфальтована дорога. Просторий та затишний двоповерховий будинок до 8 місць. На території садиби є баня.
Детально