Ужгородський район

Ужгородський район

Комплекс ПІД ДУБОМ

   Ми раді представити вашій увазі базу відпочинку "Під дубом", яка розташована у підніжжя гори серед живописного лісного масиву поблизу економічного, соціального та культурного центру Закарпаття - міста Ужгород. Любителі комфортного відпочинку, природи, фауни та флори отримають справжнє задоволення, відвідавши нашу базу відпочинку. Територія комплексу - це 1 гектар облагородженої місцевості серед чарівної природи нашого краю.
детальніше
За домовленістю

ГУТЯНСЬКИЙ ЧАН

«ГУТЯНСЬКИЙ ЧАН» в селі Кам'яницька Гута радий вітати Вас на квітучих просторах Закарпаття. Тут неприборкана енергія гір зустрічається з непохитним спокоєм лісів і всепоглинаючою силою водойм. «ГУТЯНСЬКИЙ ЧАН» принесе у ваше життя відпочинок, ніжність і трошки таємниці.
детальніше
За домовленістю

Ресторан «ШАФРАН»

     Ресторан «Шафран» — це затишна атмосфера, приємна музика, відмінне кухня. Привабливий інтер'єр залів, затишні куточки для веселих компаній і самоти, дешеві ціни, значні порції страв, ввічливе і швидке обслуговування — все це зроблено для того, щоб кожен наш відвідувач відчув себе дійсно бажаним гостем.
детальніше
За домовленістю