Ресторан «Шафран» Ужгород
     Ресторан «Шафран» — це затишна атмосфера, приємна музика, відмінне кухня. Привабливий інтер'єр залів, затишні куточки для веселих компаній і самоти, дешеві ціни, значні порції страв, ввічливе і швидке обслуговування — все це зроблено для того, щоб кожен наш відвідувач відчув себе дійсно бажаним гостем.
Детально
Комплекс ПІД ДУБОМ Холмці
   Ми раді представити вашій увазі базу відпочинку "Під дубом", яка розташована у підніжжя гори серед живописного лісного масиву поблизу економічного, соціального та культурного центру Закарпаття - міста Ужгород. Любителі комфортного відпочинку, природи, фауни та флори отримають справжнє задоволення, відвідавши нашу базу відпочинку. Територія комплексу - це 1 гектар облагородженої місцевості серед чарівної природи нашого краю.
Детально
Італійський  ресторан  сімейного типу «La Famiglia»
   Італійський  ресторан  сімейного типу «La Famiglia» («Ла Фамілія») в Ужгороді  – це свято сімейного відпочинку, коли вся дружня сім’я збирається за одним столом. Тут для кожного знайдеться щось до смаку: для дорослих – вишукана авторська кухня, сезонне меню, спеціальна пропозиція для студентів, кондитерські вироби, асортимент італійських  вин, які представлені в меню закладу, а для найменших гостей – дитяче меню.
Детально