Готель «ОЛІМП»
Готель «ОЛІМП» розташований у передмісті Берегового в селі Яноші, біля дороги. Неподалік від термальних басейнів у Береговому та Косоні.
Детально
Villa Mitades Берегово
Villa Mitades  розташована у селищі Яноші. Надається безкоштовний Wi-Fi. На території облаштовано безкоштовну автостоянку.
Детально
Вілла "Еден" Яноші
  «VILLA EDEN» розташована у селі Яноші, 3 км до міста Берегове, 8 км до басейнів термальних вод "Косино", 4 км до озера "Бумеранг". Поруч автобусна зупинка, кожні 15 хв автобуси в Косино і Берегово.
Детально
Садиба «МЕРІЛЕНД»
Садиба «МЕРІЛЕНД» розташована в  тихій екологічно-чистій зоні, передмісті Берегового. Неподалік від термальних джерел в Береговому та Косоні, а також від озера Бумеранг.
Детально
Будинок вина «BORHAZ» Яноші
Мрієте потрапити на справжню дегустацію – загляньте в село Яноші. Невеликий будиночок, розташований в центрі села – це і є Будинок вина. Місцеві фахівці розкажуть про появу Закарпатського виноробства і дадуть відповіді на будь-яке «винне» питання. Відвідувачам пропонується кілька сортів вина для дегустації: марочне біле вино двох сортів і червоне Чорний доктор, Кагор, Токай фурмінт та інші. Білі вина відрізняються вишуканим смак і ніжним ароматом.
Детально